Ворота з профнастилу. Встановлення та виготовлення огорож з профнастилу. Фото паркану з профнастилу. Фотографії воріт з профнастилу. Заказати (замовити) ворота із профнастилу .      

Паркани огорожі
Ворота з профнастилу. Встановлення та виготовлення огорож з профнастилу. Фото паркану з профнастилу. Фотографії воріт з профнастилу. Заказати (замовити) ворота із профнастилу .

Ворота з профнастилу.
Встановлення та виготовлення огорож з профнастилу
Ворота є абсолютно різні. Дерев'яні, металеві, ковані, бетонні, так само паркан може бути зроблений з профнастилу. Він може бути шаблонним, а може бути зроблений по вашому дизайну. Невибагливий у догляді, одночасно функціональний і надійний паркан із профнастилу стане найбільш сучасним і оптимальним варіантом огорожі для Вашого будинку або дачної ділянки. В наш час, найбільш поширена є огорожа з профнастилу.

Металеві огорожі відрізняються надійністю, довговічністю, і в процесі експлуатації не вимагають особливого догляду, а також мають привабливий зовнішній вигляд, завдяки полімерному покриттю сталі різними кольорами і відтінками, а також варіантами дизайну. Паркан із профнастилу не дорожче ніж огорожі з дерева, а за надійністю прирівнюються до металевих. За рахунок довгого терміну служби та особливої міцності цього матеріалу його часто використовують у будівництві котеджів, для огородження дачі та дачних ділянок, а ціни на паркани з профнастилу є одними з найбільш низьких.

Паркан і ворота із профнастилу можна зробити в комбінованому виконанні, де стовпи виконані з рваної цегли або бутового каменю. А також профлист чудово поєднується з бетоном, плиткою, штучним каменем, рваною цеглою і металевими конструкціями. Паркан із профнастилу поставляється у вигляді секцій, з яких наші майстри збирають готову конструкцію.

Профлист підходить також для виготовлення воріт, хвірток, козирків, навісів відливів і багато іншого. Профлист виготовляють за технологією холодного прокату оцинкованої сталі високої якості. Таким чином, профнастил - це холодногнуті листи стали, з нанесеними на них захисними шарами. Профнастил має невелику вагу, також довговічний і стійкий до різних погодніх умов. Виробництво профнастилу поліпшується і вдосконалюється з кожним роком. Так, що він стає ще більш якісніший. Простий оцинкований профільований лист часто використовується для огорож виробничих і будівельних ділянок. Однак огорожі для дачі виглядають набагато привабливішими, коли для їхнього виготовлення використовують кольоровий профлист.

На сайті Ви можете переглянути фото робіт нашого підприємства. Це:
Ворота із профнастилу
Ворота з алюмінієвої бляхи
Ворота ковані
Ворота з елементами ковки
Металеві паркани

Ворота гаражні
Паркан із профнастилу
Паркан із аллюмінієвої бляхи
Козирки і навіси
Прольоти паркана ковані,
а також фотографії воріт других майстрів.
Якщо у Вас є цікаві роботи, Ви можете викласти їх на нашому сайті.

Заказати ворота з профнастилу:
телефон: 097 599-05-68 (Ярослав), 067 9-111-992 (Ігор)
Регіон:
м. Городенка, Івано-Франківська область, Україна

Оптовим покупцям (ділерам) - система скидок. Можливість доставки в інші регіони.
Якщо у Вас виникнуть запитання, можна написати нам. Нижче знаходиться форма запитань і відповідей.

   Забор © 2009-2011   Хожай Костя