Як зробити цегляний стовпчик під розшивку своїми руками. Цегляний паркан. Технологія кладки стовпа з рваної цегли.      

Паркани огорожі
Як зробити цегляний стовпчик під розшивку своїми руками. Цегляний паркан. Технологія кладки стовпа з рваної цегли.Як зробити кам'яний паркан (огорожу) своїми руками. Натуральний природний камінь бут. Бутова кладка паркана. Як зробити розчин. Як правильно розшивати шви.
Технологія будівництва стовпчика і підмурка цегляного паркана (огорожі).


Як зробити цегляний стовпчик під розшивку своїми руками.
Елементи.
1. Елемент (цегла) стовпчика фігурна. Фото 1
2. Елемент (цегла) стовпчика. Фото 2
3. Елемент (цегла) підмурка. Фото 3
4. Дашок стовбця.
5. Дашок підмуровки.

Який потрібно інструмент, щоб вимурувати стовп з рваної цегли.
Для того, щоб зробити стовчик з рваної цегли, нам потрібний такий інструмент: Металевий квадратний прут перерізом 8X8 мм, водяний рівень (васервага), кельма, бетономішалка, молоток, болгарка, алмазний круг по бетону, кутник, лінійка.

Металевий квадрат потрібний, щоб шви цегляної кладки були одинакові по ширині. Для зведення стовпчика з рваної цегли необхідно зробити дві г-подібні заготовки з квадрату. Беремо два відрізки квадратного прута і зварюємо їх під прямим кутом. На фото 4 показано заготовки.

Кладка рваної цегли під розшивку.
Як і в камяних огорожах, спершу потрібно зробити розмітку під цегляні стовпчики. В середині стовпа для міцності труба, також можна давати арматуру. Перший ряд кладки цегли бажано ізолювити від бетону. Кладемо г-подібні заготовки квадратом на намічене місце, де повинен бути стовпчик. Накладаємо цементного розчину, розмащуємо тонким шаром, щоб він був в рівень з прутом. Фото 5 . Поверх кладемо перший ряд цегли. Між цеглинами повинні бути вертикальні шви. Щоб вертикальні шви були одинакові, відрізуємо 15см квадратного прута для шаблону. Кутником виставляємо прямі кути стовпчика. Рівнем контролюємо горизонтальний рівень. Фото 6 .

Акуратно витягуємо квадратні заготовки. Обовязково протираємо їх від розчину і кладемо на наступний ряд. Кладемо розчин, розмащуючи його в рівень з заготовкою. Наступний ряд рваної цегли кладемо перевязуючи горизонтальні шви цегляної кладки. Фото 7 . Рівнем провіряємо як горизонталь так і вертикаль. Фото 8 . Причому вертикаль контролюємо рівнем, прикладаючи до гладкої сторони цегли з чотирьох сторін стовпа. З наступними рядами проводимо ті ж самі операції, що і з попередніми.

Як випустити закладні на цегляному стовпці.
Для того, щоб закріпити секції з профнастилу між стовпами паркана, потрібно зі стовпчиків випустити закладні. Якщо в цегляному паркані не буде підмурка, то нижню закладну випускаємо на 10- 15 см вище нульового рівня ( рівень землі, або бетону). Верхню закладну потрібно випускати на10 - 15 см нижче верхнього ряду стовпчика. Якщо в паркані є підмурок, то нижню закладну випускаємо на 15 см вище посліднього ряду підмурка. Що випустити закладну в стовпчику необхідно зробити пропил цегли. Заміряємо сторону стовпчика і ділимо навпіл, визначаючи середину. На цеглині відмічаємо маркером лінію і болгаркою акуратно робимо пропил. Вставляємо закладну в паз. Фото 9 . Наступним рядом необхідно розміряти і пропилити цеглину, якою накриємо зверху закладну. Фото 10 . Якщо все правильно зробити, то повинен вийти ось такий стовпчик з рваної цегли. Фото 11 . Або ось такий. Фото 12 .

Як розшити шви цегляної кладки.
Шви стовпчика необхідно зачисти і зробити напівкруглими, або прямикутними. Розчин, який залишився на цеглі чистять дротяною щіткою, після змивають водою. Закінчивши мурувати стовпчик, як підсохнуть шви, його треба залити всередину розчином.

На цій сторінці Ви можете переглянути фото цегляних парканів (колена рвана цегла).

--> По даній темі Ви можете дати запитання <--
Запитань (3), Відповідей (3) Переглядів: (2551)
Переглядів:

   Забор © 2009-2011   Хожай Костя