Система огорожі "Кая". Цегляний паркан. Як зробити паркан (огорожу) з цегли своїми руками. Технологія монтажу цегляного стовпчика. Як зробити фундамент для огорожі своїми руками.      

Паркани огорожі
Система огорожі "Кая". Цегляний паркан. Як зробити паркан (огорожу) з цегли своїми руками. Технологія монтажу цегляного стовпчика. Як зробити фундамент для огорожі своїми руками.Як зробити кам'яний паркан (огорожу) своїми руками. Натуральний природний камінь бут. Бутова кладка паркана. Як зробити розчин. Як правильно розшивати шви.
Як зробити паркан (огорожу) з цегли своїми руками.
Система огорожі "Кая". Цегляний паркан.
Консультація від майстра: (096) 5177557 Андрій

1. Як зробити фундамент для системи огорожі "Кая" своїми руками.
2. Технологія кладки цегли (елементів) підмурка.
3. Технологія кладки цегли (елементів) стовпчика.
4. Технологія монтажу дашків.
Елементи.
1. Елемент (цегла) стовпчика. Розмір: висота 70-80мм, ширина 235мм, товщина 60мм. Фото 1
2. Елемент (цегла) підмурка. Розмір: висота 70-80мм, ширина 240-250мм. Фото 2
3. Дашок стовбця. Розмір: ширина 400мм, довжина 400мм. Фото 3
4. Дашок підмуровки. Розмір: ширина 360мм, довжина 250мм, висота 75мм. Фото 4

--> По даній темі Ви можете дати запитання <--
Запитань (3), Відповідей (1) Переглядів: (2441)
1. Як зробити фундамент для системи огорожі "Кая" своїми руками.
Технологію заливання фундаменту детально описувати не буду, так як вона детально описна у розділі: Як зробити камяний паркан своїми руками ."
Фундамент під огорожу повинен мати ширину 300мм , а виступати над рівнем землі не більше 50мм. А також повинен бути виведений під "нуль". Якщо є перепад висоти, то розраховуємо висоту ступеньки (опуску) біля стовчика.
Наприклад: у нас є 25 метрів паркана, перепад складає 70мм. Довжина підмурка (прольота) складає 2200мм плюс 300мм стовпчик - разом 2500мм. Получається 10 прольотів зі стовпчиками. Ділимо перепад на кількість прольотів: 70:10=7мм. Отже, починаючи з верхньої точки, кожен наступний прольот і стовпчик буде на 7мм - одну цеглу нижчий. Детальніше про розрахунок перепадів дзвоніть на " гарячу лінію".

--> По даній темі Ви можете дати запитання <--
Запитань (1), Відповідей (1) Переглядів: (2020)
2. Технологія монтажу цегли (елементів) підмурка.
Якщо потрібно вимурувати тільки стовпчики (без підмурка), то виміряти відстань між стовпчиками не складно, але якщо треба викласти 3-4 ряди підмука, тоді потрібно точно все розрахувати і розміряти - це і є основна складність при побудові огорожі "Кая". Між крайніми стовпами паркана натягуємо нитку, або жилку для того, щоб всі стовпчики огорожі були на одній лінії. Рвана цегла (елемент) підмурка Фото5 є право- і лівостороння.

Тобто, якщо ми будемо ставити перший ряд підмурка лівосторонньою цеглою, то наступний ряд потрібно ставити правосторонньою цеглою, а третій знову лівосторонньою. Спершу цеглу треба калібрувати, тому що різниця по висоті може досягати 10мм, і в результаті ряди вийдуть горбатими. Обовязково кладку огорожі з цегли треба контролювати водяним рівнем довжиною 2000мм. Якщо якась цегла горує, то її підрізуємо (зверху) алмазним кругом.

Перший ряд цегли кладемо на розчин. Як зробити розчин для цегли тут: Як зробити розчин.. Обовязково під перший ряд на фундамент паркана треба покласти гідроізоляцію. Рвану цеглу слід ставити виступом (ребром) вниз, а не навпаки. Фото6
Починаємо класти перший ряд з крайнього стовпа і завязуємо торець елементами правосторонньої цегли стовпчика. Фото7 Дальше кладемо цеглу (елементи підмурка) . Відстань між лицевим (зовнішніми) сторонами цегли повинна бути 300мм. Закінчивши класти ряд, даємо йому підсохнути і заливаємо всередину бетон.

Рідким бетоном заливати не можна - він може витекти и спортити цегляну кладку паркана. Рекомендуєтся забивати напівсухим (поменше води). Бажано також дати всередину арматуру, щоб паркан не дав тріщину. Також є другий варіант: ми не заливаєма бетон всередину ряду, а ставимо на нього другий ряд (на сухо). Але тоді потрібно з дроту катанки зробити скоби і скріпити між собою протилежні сторони ряду. Для цього в цеглі є технічні отвори (малі). Фото8

Наступний ряд кладемо на "сухо" (без розчину) лівосторонньою цеглою і знову або заливаєммо, або скріплюємо скобами. Якщо підмурок огорожі буде з трьох рядів, то одну сторону третього ряду ставимо правосторонньою цеглою, а другу лівосторонньою. Тому , що на піддоні йде парна кількість право- і ліво- цеглин. Закінчивши мурувати підмурок, заливаємо акуратно всередину бетон. Треба памятати, що якщо розчин попаде на рвану поверхню цегли огорожі "Кая", то його тяжко буде змити. В результаті втрачаємо якість.

--> По даній темі Ви можете дати запитання <--
Запитань (0), Відповідей (0) Переглядів: (1598)
3. Технологія монтажу цегляного стовпчика.
Після того, як закінчили мурувати підмурок - беремось до стовпчиків паркана. На місці, де має муруватися стовпчик повинен бути випущений прутик арматури. Якщо стовп для брами і хвіртки, то випускається 4 прути арматури і звязується їх квадратом. Коли потрібно, то запускаємо в стовпчик гофрошланг з проводом для: освітлення, домофону, елекрозамків, датчиків руху (фотоелементів) і електродвигунів приводу брами.

Беремо чотири право- цеглини стовпчика і складаємо їх. Обов"язково провіряємо по висоті кожну цеглину (щоб не горувала). Якщо все нормально підходить, то беремо акуратно ці чотири елементи (краще двом) і надіваємо на арматуру. А якщо арматура висока, або немає кому допомогти - відєднуємо одну цеглину і кладемо три елементи на своє місце. Також треба подивитися, щоб вертикальні шви підмурка не збігались зі швами стовпчика (щоб була перев"язка швів). Наступний ряд кладемо ліво- цеглою. Потім процес повторюємо.

Вертикаль стовпа огорожі контролюємо за допомогою отвеса (пйона). А горизонталь кожного ряду -водяним рівнем (васервагою). Після того, як складемо пять - шість, а можна й більше рядів - заливаємо всередину стовпа бетонний розчин. Технічні отвори (два великі) не заповнюємо розчином (так написано в інструкції монтажу системи огорожі "Кая"). Хоча в своїй практиці для додаткової міцності ці отвори заповнював.

Також в стовпах треба випускати закладні. Робиться це так: підганяємо два - три ряди рваної цегли, де повинна виходити закладна, надрізуємо зверху цеглину алмазним кругом на 20-30мм в залежності, яка має бути ширина полоси. Потім вставляємо закладну і приварюємо до арматури. Зверху стовпчика виконуємо монтаж закладої аналогічним способом. Після закінчення мурування підмурку і стовпчиків паркана їх бажано накрити зверху плівкою від дощу до повного висихання. Інакше на цеглі можуть виступити висоли.

--> По даній темі Ви можете дати запитання <--
Запитань (3), Відповідей (2) Переглядів: (2253)
4. Технологія монтажу дашків огорожі.
Спершу виставляємо крайні шляпки на стовпчики. Дашки кладемо на клей. Горизонталь виставляємо з чотирьох сторін. Закріплюємо нитку по краю шляпки (між двома крайніми). І всі дашки рівняємо по одній лінії.

Закінчивши ставити дашки на стовпчики, приступаємо до шляпок підмурка. Вимірюємо ширину прольота між стовпчиками і ділимо її на 250мм (ширина дашка підмурка). Якщо получиться парна кількість дашків, то ми в разі потреби підрізаємо два крайні дашки (різаними краями до стовпа огорожі). Якщо непарна кількість шляпок - то відрізаємо середній непарний дашок. Дашки підмурка кладемо також на клей. Дивимось, щоб шляпка виступала за цегляний стовпчик на одинакову відстань Так вийде гармонійний красивий цегляний паркан. Бажаю успіху!!!

--> По даній темі Ви можете дати запитання <--
Запитань (0), Відповідей (0) Переглядів: (1591)
Переглядів: 21983

   Забор © 2009-2011   Хожай Костя