Паркани огорожі
Ремонт стін в ванній кімнаті своїми руками.Як зробити кам'яний паркан (огорожу) своїми руками. Натуральний природний камінь бут. Бутова кладка паркана. Як зробити розчин. Як правильно розшивати шви.
Ремонт стін в ванній кімнаті своїми руками.
Ремонтні роботи у ванній кімнаті починаються з вирівнювання стін. Поверхні стін повністю очищаються від шарів старої фарби, або старої кафельної плитки. Потрібно збити великі виступи, Їх можна побачити, коли до стіни прикласти довгу рейку. Після того, як стіни грубо вирівняні вся поверхня 2-3 рази покривається валиком водовідштовхувальною грунтовкою. Це робиться для гідроізолції стін у ванній кімнаті і кращого зчеплення основи з матеріалами облицюання. Такий захист не дозволить волозі проникати в пори матеріалу і руйнувати міцність і цілісність оздоблювальних матеріалів. Провести електротехнічні роботи: встановити нові розетки і вимикачі, зробити окремий ввід електроживлення для пральної машини.

При монтуванні панелей ПХВ на стінах ванної кімнати створюються ідеально рівні поверхні. Вони мають привабливий зовнішній вигляд, легко монтуються і абсолютно водотривкі. Але обробку стін у ванній кімнаті панелями МДФ не рекомендується. Вони легко руйнуються від випадкових ударів, а вмятини і дірки неможливо відремонтувати.

Як показує багаторічний досвід, найбільш затребуваним матеріалом для облицювання стін ванної кімнати є керамічна плитка. Насамперед, це легкість очищення від забруднень і бактеріального нальоту, довговічність та практичність. Крім того, керамічна плитка добре відбиває та розсіює світло, а значить поліпшує освітленість у ванній . Та й різноманітні орнаменти на поверхні плиток, разом з багатоколірною палітрою, дозволяють створювати різні стилі дизайну ванної кімнати.

Під ккерамічну плитку стіни вирівнюють штукатуркою. Обов"язково потрібно вивести прямі кути на кутах ванної камнати. Після висихання штукатурки необхідно нанести грунтовку. Перед установкою плитки необхідно розміряти стіну.Класти плитку на стіну починають з другого ряду. Першою починають лицювати стіну, яка знаходиться навпроти входу. Наступну лицюють праву і ліву стіну від входу. Останньою лицюють стіну, в якій знаходяться двері. Після кладемо плитку на підлогу, а вже потім підрізуємо і піганяємо перший ряд на стіні до підлоги.

Зараз на ринку є велике різноманіття керамічної плитка для стін ванних кімнат. При виборі тієї чи іншої плитки користуються єдиним правилом: їх кольорова гама і орнамент повинні сприяти гармонізації простору. Світлі блискучі поверхні візуально роблять приміщення просторішим. Занадто яскраві насичені тони збуджують і викликають дискомфорт. Конкретний же вибір залишається за господарями, адже "на вкус и цвет товарища нет".

--> По даній темі Ви можете дати запитання <--
Запитань (1), Відповідей (0) Переглядів: (0)
Переглядів:

   Забор © 2009-2011   Хожай Костя