Паркани огорожі
Як зробити ремонт підлоги у ванній кімнаті своїми руками.Як зробити кам'яний паркан (огорожу) своїми руками. Натуральний природний камінь бут. Бутова кладка паркана. Як зробити розчин. Як правильно розшивати шви.
Як зробити ремонт підлоги у ванній кімнаті своїми руками. Практичні поради від майстра.
Щоб зробити ремонт підлоги у ванній кімнаті своїми руками, потрібно дотримуватися таких рекомендацій. Для початку треба повністю демонтувати стару кахельну плитку, а при необхідності стару стяжку і очистити поверхню від сміття та забруднень. Бажано також демонтувати унітаз, ванну, умивальник, щоб був доступ. Провірити стан каналізаційних труб. Якщо необхідно в ванній кімнаті встановити додатковий прилад (наприклад прольну машинку), то змонтувати вхід до каналізаційної мережі.

Щоб вода у випадку аварії не залила сусідів знизу, обов'язково виконується гідроізоляція підлоги ванної кімнати. Є декілька способів, як зробити гідроізоляцію у ванній кімнаті.

  1. Бетонну основу покривають бітумною мастикою.
  2. При приготуванні розчину для стяжки можна додавати "рідкого скла" - це звичайний силікатний клей. Такий розчин потрібно робити в невеликій кількості і дуже швидко заливати тому, що він швидко застигає.
  3. Бетонну стяжку у ванній кімнаті зверху можна покрити тонким шаром сухої гідроізоляційної суміші, яку можна придбати в магазині.
  4. Також є рідка гідроізоляція, яка робить водонепроникну плівку. ЇЇ наносять валиком після висихання бетонної стяжки. В клеях для кахельної плитки також є гідроізоляція і це створює додатковий захист від води.

Тепла підлога у ванній кімнаті є неодмінним атрибутом сучасного комфорту. Адже приємно - стояти босими ногами на гладкій теплій підлозі. Утеплення підлоги у ванній кімнаті робиться так:
  1. Вирівнюють бетонну основу.
  2. Укладають утеплювач. В основному це твердий полістерол.
  3. Шар тепловідбивного матеріалу.
  4. Монтують труби, по яких буде рухатись теплоносій. Якщо тепла підлога буде обігріватися єлектроенергією, то монтують ТЕН.
  5. Заливають бетонну стяжку. Товщина стяжки від 5см до 10см.

В основному у ванній кімнаті кладуть кахельну плитку. Вона має гарну поверхню, легко очищається від забруднень є великий вибір форм і кольорової гами, добре поєднується з обробленими кахелем стінами. Не рекомендується настилати у ванній кімнаті дерев'яну підлогу. Вода, яка попаде під дошки буде сприяти їх розбуханню і, як наслідок - деформації. Крім того, дерев'яна підлога при надмірній вологості дуже швидко загниває. А просочені спеціальними антисептиками дошки застосовувати в жилому приміщенні дуже небезпечно, адже невідомо як поведе себе склад антисептика під впливом вологості та високої температури.
--> По даній темі Ви можете дати запитання <--
Запитань (3), Відповідей (0) Переглядів: (0)
Переглядів:

   Забор © 2009-2011   Хожай Костя