Ви знаходитись на старій версії сайту, перейдіть, будь-ласка, на нову версію

Бут колений
Облицювальний
Піщанник (річковий)
Водоспад
Ворота
Контакти
Фото огорож
Паркан. Піщанник колений (річковий) камінь. Кам'яний майстер. Фото
   

Фото робіт:
Паркан 1
Паркан 2
Паркан 3
Паркан 4
Горизонтальна кладка

Вертикальна кладка

Паркан з піщанника коленого(річкового) каменюМатеріал

На даний час в нашому регіоні найбільшої популярності набули огорожі з природнього каменю - піщаника. Це відбувається з двох причин. По-перше це доступний матеріал, якого є вдосталь, а також ціна каменю, яка є відносно низькою. По-друге - це відносна легкість обробки піщаника, адже його твердість набагато нижча від твердості скального каменю.

Паркани з річкового каменю є двох видів:

1. Натуральний колений камінь.

Для такої огорожі підбирають велике каміння вагою - 10 - 50 кілограм. Його ретельно миють водою. Камінь розколють за допомогою колуна. На стовпчики піщаник необхідно колоти під прямим кутом. Ця техніка вимагає неабиякої майстерності. Підготовлений камінь кладуть на цементний розчин, коленою стороною на лице. Шви акуратно заробляють.

2 Плоский річковий камінь.

Такий піщаник спеціально відбирають на берегах гірських рік. В будівництві огорожі з річкового каменю майcтри використовують два види кладки - вертикальна, коли піщаник кладуть на ребро і горизонтальна - коли ребро природнього каменю виходить на лицеву сторону. В залежності від того, яка має бути кладка - вибирають велике, або мале каміння.

Як зробити кам'яний паркан (огорожу) своїми руками. >> тут <<Забор © 2009-2010 Хожай Костя