Ви знаходитись на старій версії сайту, перейдіть, будь-ласка, на нову версію

Бут колений
Облицювальний
Піщанник (річковий)
Водоспад
Ворота
Контакти
Фото огорож
Кам`яна огорожа (паркан). Натуральний природній камінь. Будівництво парканів. Фото
   

Фото робіт:
Паркан 1
Паркан 2
Паркан 3
Паркан 4
Паркан 5
Паркан 6
Паркан 7
Паркан 8Паркани огорожі
      "Дика" кладка.
      Тесова кладка .
          Покращена кладка.
Як зробити кам'яний паркан (огорожу) своїми руками
>> тут <<

  

Природній камінь бут - прекрасний матеріал для будівництва паркана.

З прадавніх часів природний камінь вважається одним з найкращих матеріалів, які застосовуються в будівництві. А по міцності і довговічності йому немає рівних. Недарма піраміди Єгиптян і Майя, Стоунхендж і скульптури на острові Пасха проіснували тисячоліття, адже вони були побудовані із природнього каменю. Середньовічні замки також будували з натурального каменю і вони збереглись до наших днів.
Все частіше природній камінь можна побачити в оздобленні приміщень, будинків, котеджів і ландшафтному дизайні. Адже це природньо, стильно і красиво. Крім того натуральний камінь - екологічно чистий матеріал.
Наші майстри використовують природній камінь різних порід при спорудженні огорож, арок, альтанок, басейнів, водоймищ, підпорних стінок і цоколів будинків. Особливу увагу при муруванні паркана ми надаємо природньому каменю - буту, або як ще його називають "скала" .
Бутовий камінь - це уламки природної породи неправильної форми різної величини від 150-500 мм і масою 20-40 кг. Твердість бутового каменю, який використовуємо ми - надзвичайна, тому, щоб його обробити потрібна спеціальна технологія і інструменти. Така огорожа (паркан) простоїть віки і її не треба ні малювати, ні ремонтувати.
Природній бутовий камінь (скала) - заготовляють в кар`єрі на Прикарпатті. Наші майстри самі відбирають камінь бут "правильної форми". Натуральний камінь має чотири відтінки: білий, жовтий, синій та чорний.

Розшивка швів

Шви можна розшивати не глибоко і глибоко. Глибока розшивка робить кладку об'ємною, тому візуально виглядає кращою. Детальніше >>

Типи кладок які використовуються при будівництві паркана з натурального природнього каменю...
Піщаник. Опис та відповіді на запитання. 1. Що таке піщаник (визначення).
2. Що таке бутовий камінь.
3. Де добувають камінь піщаник.
4. Які види бувають піщаника.
5. Що означають слова: "плашка", "плитка", "облицювальна плика", "плитняк", "дикий камінь", "рваний камінь".
6. Де купити і яка ціна піщаника.
7. Де застосовується піщаник.
Піщаником називається кам’янистий матеріал з пресованого та з’єднаного за допомогою природніх цементів піску. Тобто, це пісок, який під товщею породи спресувався, утворивши родовища піщаника каменю. Родовищ піщаників на Україні є велика кількість (розвіданих і нерозвіданих) і вони відрізняються як по хімічно-фізичному складу, так і кольоровою гамою. Родовища піщаника, в яких добувають камінь називають кар’єром.
Основні види та назви каменю, та кар’єри піщаників, які знаходяться на території України: Тернопільський камінь. Теребовлянський камінь. Дністровський камінь. Це назви каменю, які добуваються в кар’єрах Тернопільської області. Тернопіль, Буцневське (Великолукське), Теребовлянське (Застіночне), Підгайчиківське родовище,- тут добувають піщаник, який залягає пластами. Камінь легко можна розколоти по цих пластах на пластини. Товщина пласта від 2-3см до 15-20см. Пласти коленого теребовлянського, тернопільського, дністровського каменю називають: "плашка", "плитка", "облицювальна плика", "плитняк", "дикий камінь", "рваний камінь". Товсті пласти розбивають на менші по розміру куски породи. Такі куски каменю з неправильними формами називають "бут". Колір дністровського каменю: червоний, рожевий, кремовий, світло-сірий, жовтий, оливковий. Піщаник-камінь застосовують для виготовлення бруківки, тротуарної плитки, бордюрів, поребриків, сходів, парапетів, балясин для сходів, камінів, підвіконників, дашків для огорож.


1. Бутова кладка, або "дика" кладка.

             Бутовою "дикою" називається кладка з природнього каміння неправильної форми, яке зв'язане між собою цементним розчином.
При бутовий кладці ми використовуємо природній камінь різних розмірів.
В основному майстри застосовують "дику" кладку з внутрішньої (виворітньої) сторони паркана.

2. Тесова кладка (традиційна).
            
Тесовою ми називаємо кладку з природнього каменю правильної форми (паралелограма,або трапеції).
Лицьова поверхя каменю може бути "рвана", або гладка.
Тесова кладка використовується нами для муруваня лицьової сторони огорожі - для цього спочатку необхідно відібрати природній камінь кращої фоми і якості.
Камінь який залишився йде на мурування внутрішньої сторони.


3. Покращена тесова кладка .
            
Відмінність покращеної тесової кладки в набагато якіснішій обробці природнього каменю. Майстри придають каменю форми прямокутника, або квадрата з прямими кутами.
Така кладка використовується нами для муруваня стовпчиків та лицьової сторони паркана.
В покращеній кладці шви тільки вертикальні або горизонтальні.
Друга відмінність, в тому, що при в покращеній тесовій кладці переважає природній камінь прямокутної форми, де довжина набагато перевищує ширину. Такі камені (заготовки) ми називаемо "олівці".
Наші майстри самі їдуть в кар'єр, щоб заготовити якісний матеріал.
Покращену кладку виконують тільки досвідчені спеціалісти, які вчилися за кордоном.

Забор © 2009-2010 Хожай Костя